LAMPĂ LED SMD CU ACUMULATOR 3,5W + 3W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|1 LED |
| Magnet: | tak|w podstawie|z tyłu |
| Material: | ABS|powlekany gumą |
| Material abajur: | PC |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Numărul de magneți: | 3 |
| Putere: | 3.5+3 W |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 3.5|7 h |
| Tip: | SMD LED|POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 180 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 2200 mAh |
| Dimensiuni: | 250x55x40 mm |
| Flux luminos: | 280|80 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|USB |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|latarka |
| Putere mecanică: | IK07 |
| Sursa de lumina: | 7+1 LED |
| Temperatura de culoare: | 6000 K |
