LAMPĂ ATELIER 30+7 LED, 100LM
-
110,47 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|7 LED |
| Magnet: | tak|z tyłu |
| Material: | ABS|powlekany gumą |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Timp de incarcare: | 4-5 h |
| Timpul de lucru: | 3.5-4 (światło główne)| 13-15 (latarka) h |
| Tip: | LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 180 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 1800 mAh |
| Dimensiuni: | 280x55x34 mm |
| Flux luminos: | 100 (światło główne)|45 (latarka) lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|samochodowa 12V|USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra: | 80 |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|latarka |
| Putere mecanică: | IK05 |
| Sursa de lumina: | 30+7 LED |
| Temperatura de culoare: | 8000 K |
