LAMPĂ LED CU ACUMULATOR LI-ION, 3.7 V, 250 LM
-
103,92 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|7 LED |
| Magnet: | tak|z tyłu |
| Material: | PVC|powlekany gumą |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Putere: | 3 W |
| Timp de incarcare: | 3.5-4 h |
| Timpul de lucru: | 2-15 h |
| Tip: | COB LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 180 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 1800 mAh |
| Dimensiuni: | 280x55x34 mm |
| Flux luminos: | 250 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|samochodowa 12V|USB |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|50%|latarka |
| Sursa de lumina: | 1+7 LED |
