LAMPĂ PORTABILĂ CU ACUMULATOR, 100 LED
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | nie |
| Magnet: | tak|w podstawach |
| Material: | PVC |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Timp de incarcare: | 3-4 h |
| Timpul de lucru: | 4 h |
| Tip: | SMD LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 30 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 7.4 V d.c. |
| Aplicație: | do oświetlania komory silnika |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Dimensiuni: | 1160x50 mm |
| Flux luminos: | 600 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|samochodowa 12V |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 1 |
| Sursa de lumina: | 100 LED |
