LANTERNĂ LED 2 ÎN 1, ACUMULATOR LI-ION
-
189,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|1 LED |
| Magnet: | tak|z tyłu |
| Material: | PVC|powlekany gumą |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 1 |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 3 (2 LED) h |
| Tip: | COB LED|POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 3600 mAh |
| Dimensiuni: | 290x60x40 mm |
| Flux luminos: | 180 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|samochodowa 12V |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|latarka |
| Sursa de lumina: | 1+1 LED |
