LAMPĂ CU 4 LEDURI, 3W
-
51,48 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Curea reglabilă: | tak |
| Material: | ABS |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 3 W |
| Timpul de lucru: | 5 h |
| Tip: | POWER LED|SMD LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 800 mAh |
| Dimensiuni: | 53x46x29 mm |
| Flux luminos: | 160 / 130 lm |
| Încărcător: | USB |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 3: 100%|50%|SMD LED |
| Sursa de lumina: | CREE XPE LED |
| Vitalitate: | 100000 h |
| Zoom: | nie |
