LANTERNĂ PENTRU CAP, 3W, 150LM
-
17,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Curea reglabilă: | tak |
| Material: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 3 W |
| Tip: | COB LED |
| Dimensiuni: | 55x47x29 mm |
| Domeniu de lucru: | 50 m |
| Flux luminos: | 150 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 3: 100%|50%|pulsacyjny |
| Putere: | bateryjne |
| Vitalitate: | 25000 h |
