SET LAME FIERASTRAU PEND.5 BUCATI 10-5TPI, TIP ''U''
-
22,40 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 10-5 TPI |
| Grosime: | 1.2 mm |
| Lungime: | 127 mm |
| Lungime de lucru: | 110 mm |
| Material: | bimetal |
| Tip suport de scule: | typ U |
| Tipul de tăiere: | proste|wgłębne |
| Aplicație: | konstrukcje drewniane z gwoździami (< 65 mm)|drewno|tworzywo sztuczne|płyty metalowe|rury i kształtowniki, także aluminiowe (3-10 mm) |
| Lăţime: | 8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
