SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR 5 BUC, 36TPI, TIP U
-
8,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 36 TPI |
| Grosime: | 1.0 mm |
| Lungime: | 70 mm |
| Lungime de lucru: | 53 mm |
| Material: | HSS |
| Tip suport de scule: | typ U |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | bardzo cienkie arkusze metalu (0.5-1.5 mm) |
| Lăţime: | 5.9 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
