SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 21TPI
-
14,94 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 21 TPI |
| Grosime: | 1.0 mm |
| Lungime: | 130 mm |
| Lungime de lucru: | 106 mm |
| Material: | HSS |
| Tip suport de scule: | typ T |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | cienkie arkusze metalu (1-3 mm)|rury i kształtowniki, także aluminiowe (< 65 mm) |
| Lăţime: | 10 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
