INCARCATOR PT ACUMULATOR 24V PT.79086
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Curent de ieșire: | 400 mA |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Tensiune de lucru: | 18 V d.c. |
| Tensiunea de iesire: | 24 V d.c. |
| Timp de incarcare: | 3-5 h |
| Tip baterie: | NiCd |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Dla: | 79086 |
| Masa: | 1.05 kg |
