CHARGER 20V 4A (CHARGING TIME 2AH=30MIN)
-
98,55 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Curent de ieșire: | 4 / 2.4 A |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 100-240 V a.c. |
| Tensiune de lucru: | 20 V d.c. |
| Tensiunea de iesire: | 21 V d.c. |
| Timp de incarcare: | 2 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 4000 mAh |
| Dla: | do wszystkich urządzeń systemu Sthor 20V |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Masa: | 0.82 kg |
