ECHIPAMENT DE PLOAIE, L
-
52,33 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Circumferinta pieptului: | 102-110 cm |
| Mărimea: | L |
| Material: | 100% poliester|powłoka PVC |
| Numar de buzunare: | 2 zewnętrzne |
| Orificii de ventilație: | tak |
| Rezistență la șocuri: | granatowy |
| Talie: | 90-98 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny|patka na zatrzaski|gumka |
| Uzură: | w rękawach|w kapturze |
| Conținutul trusei: | spodnie|kurtka |
| Creştere: | 180-188 cm |
| Numărul de piese din set: | 2 |
