COSTUM IMPERMEABIL, CAMUFLAJ, XXL
-
52,18 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Circumferinta pieptului: | 118-126 cm |
| Mărimea: | XXL |
| Material: | 70% PVC|30% poliester |
| Numar de buzunare: | 2 zewnętrzne |
| Orificii de ventilație: | tak |
| Rezistență la șocuri: | moro |
| Talie: | 106-117 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny|napy|troczki |
| Uzură: | w rękawach |
| Conținutul trusei: | spodnie|kurtka |
| Creştere: | 196-204 cm |
| Numărul de piese din set: | 2 |
