GEACĂ IMPERMEABILĂ, REFLECTORIZANTĂ, M
-
183,11 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Circumferinta pieptului: | 94-102 cm |
| Lungime pliată: | 5000 MVP |
| Mărimea: | M (EU) / 36 (US) |
| Material: | 100% poliester|powłoka PU |
| Numar de buzunare: | zewnętrzne|wewnętrzne |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | pomarańczowo-czarny |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny |
| Underlay: | 5000 mm |
| Uzură: | tak |
| Creştere: | 172-180 cm |
| Gramatica: | 185 (materiał wierzchni)|200 (materiał ocieplenia)|55 (materiał podszewki) g/m² |
