PANTALONI DE LUCRU S
-
84,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Mărimea: | S |
| Material: | 65% poliester|35% bawełna |
| Numar de buzunare: | 9 zewnętrznych (na kolanach kieszenie z przeznaczeniem na wkładki nakolannikowe) |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | czarno-czerwony |
| Talie: | 74-82 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny|guzik |
| Uzură: | tak|regulacja w pasie za pomocą guzików |
| Creştere: | 164-172 cm |
| Gramatica: | 267 g/m² |
