APARAT TĂIAT PARCHET, 12X210MM
-
216,57 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul forajului: | 12 mm |
| Dinți pe inch: | tak |
| Grosimea lamei: | 5 mm |
| Material: | stal |
| Aplicație: | panele podłogowe |
| Dimensiunile bazei: | 695x200x80 mm |
| Dimensiunile suportului: | 40x25 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Finisarea piesei de lucru: | ocynkowana |
