FURTUN PENTRU GRĂDINĂ 3/4'', 19MMX30M
-
133,46 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 3/4" (19.0 mm) |
| Grosimea peretelui: | 2.5 mm |
| Lungime: | 30 m |
| Material: | PVC|poliester |
| Material bandă: | tak |
| Rezistenta la depunerea de alge: | tak |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +60 ˚C |
| Presiune de lucru: | 8 bar |
| Presiune de spargere: | 25 bar |
