FURTUN GRĂDINĂ 1/2'' 30M
-
58,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 1/2" (12.5 mm) |
| Grosimea peretelui: | 1.6 mm |
| Lungime: | 30 m |
| Material: | PVC|poliester |
| Material bandă: | tak |
| Rezistenta la depunerea de alge: | tak |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +60 ˚C |
| Presiune de lucru: | 8 bar |
| Presiune de spargere: | 12 bar |
