FURTUN DE GRĂDINĂ 1/2'' 20M ''STRONG LINE''
-
85,08 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 1/2" (12.5 mm) |
| Grosimea peretelui: | 2.5 mm |
| Lungime: | 20 m |
| Material: | PVC|poliester |
| Material bandă: | tak |
| Rezistenta la depunerea de alge: | tak |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +60 ˚C |
| Presiune de lucru: | 10 bar |
| Presiune de spargere: | 30 bar |
