FILIERĂ M14
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru exterior: | 38 mm |
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Grosime: | 14 mm |
| Mărimea: | M14 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 223 |
| Pasul filetului: | 2 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Masa: | 95 g |
