PĂSUITOR + CUTIE
-
45,64 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 12 TPI |
| Grosime: | 0.8 mm |
| Lungime: | 350 mm |
| Material cutie de mitrare: | ABS |
| Material de manevrare: | TPR|ABS |
| Material lamei: | stal 65Mn |
| Numărul de magneți: | 46-48 HRC |
| Tipul dintelui de tăiere: | 1.2 mm |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 45|90 ˚ |
| Dimensiuni cutie de onglet: | 300x140x70 mm |
| Finisaj de suprafață: | hartowana indukcyjnie |
