CLEMĂ STRÂNGERE 125MM, MAX 5T
-
107,33 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Autoblocare: | tak |
| Dimensiunea maxilarului: | 42x20 mm |
| Dimensiunea șurubului: | M24 |
| Forța de presiune: | 5 t |
| Grosimea foii: | 16 mm |
| Lungime: | 125 mm |
| Material: | stal węglowa #45 |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
