EXTRACTOR RULMENȚI3 BRAȚE, 12''/300MM - 11T
-
312,37 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 180 mm |
| Dimensiunea cheii: | 22 mm |
| Distanța maxilarelor: | 300 mm |
| Forta de presare: | 11 t |
| Lungimea maxilarului: | 225 mm |
| Mărimea: | 12" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M20x2x295 mm |
