EXTRACTOR RULMENȚI3 BRAȚE, 8''/200MM - 9T
-
191,17 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 180 mm |
| Dimensiunea cheii: | 22 mm |
| Distanța maxilarelor: | 200 mm |
| Forta de presare: | 9 t |
| Lungimea maxilarului: | 125 mm |
| Mărimea: | 8" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M18x1.5x262 mm |
