EXTRACTOR RULMENȚI3 BRAȚE, 4''/100MM - 2,5T
-
60,35 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 100 mm |
| Dimensiunea cheii: | 12 mm |
| Distanța maxilarelor: | 100 mm |
| Forta de presare: | 2.5 t |
| Lungimea maxilarului: | 80 mm |
| Mărimea: | 4" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M10x1.5x96 mm |
