EXTRACTOR RULMENȚI 3 BRAȚE, 3''/75MM - 1,5T
-
41,82 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 80 mm |
| Dimensiunea cheii: | 10 mm |
| Distanța maxilarelor: | 75 mm |
| Forta de presare: | 1.5 t |
| Lungimea maxilarului: | 60 mm |
| Mărimea: | 3" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M8x1.5x96 mm |
