EXTRACTOR RULMENȚI 2 BRAȚE, 6''/150MM - 6T
-
57,90 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 120 mm |
| Dimensiunea cheii: | 17 mm |
| Distanța maxilarelor: | 150 mm |
| Forta de presare: | 6 t |
| Lungimea maxilarului: | 80 mm |
| Mărimea: | 6" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 2 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M14x1.5x160 mm |
