EXTRACTOR RULMENȚ I2 BRAȚE, 3''/75MM - 1,1T
-
26,73 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 75 mm |
| Dimensiunea cheii: | 10 mm |
| Distanța maxilarelor: | 75 mm |
| Forta de presare: | 1.1 t |
| Lungimea maxilarului: | 60 mm |
| Mărimea: | 3" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 2 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M8x1.5x96 mm |
