EXTRACTOR RULMENȚI 3 BRAȚE 150MM CRV
-
117,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 80-300 mm |
| Dimensiunea cheii: | 19 mm |
| Distanța maxilarelor: | 150 mm |
| Mărimea: | 6" |
| Material: | CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Finisaj de suprafață: | chromowana |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
