EXTRACTOR RULMENȚI 3 BRAȚE 100MM CRV
-
56,46 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 60-200 mm |
| Dimensiunea cheii: | 15 mm |
| Distanța maxilarelor: | 100 mm |
| Mărimea: | 4" |
| Material: | CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Finisaj de suprafață: | chromowana |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
