EXTRACTOR RULMENȚI 3 BRAȚE 75MM CRV
-
34,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 50-150 mm |
| Dimensiunea cheii: | 14 mm |
| Distanța maxilarelor: | 75 mm |
| Mărimea: | 3" |
| Material: | CrV |
| Numărul de brațe: | 3 |
| Finisaj de suprafață: | chromowana |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
