EXTRACTOR PENTRU ARTICULAȚII SFERICE
-
52,77 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea cheii: | 16 mm |
| Lungime: | 275 mm |
| Material: | stal węglowa |
| Numărul de magneți: | nie |
| Aplicație: | do sworzni kulistych |
| Diametrul tijei: | 20 mm |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
