EXTRACTOR ARTICULAȚII SFERICE
-
78,38 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea cheii: | 19 mm |
| Lungime: | 160 mm |
| Mărcile de mașini: | Audi|Mazda|Mercedes|BMW |
| Material: | stal węglowa |
| Material blat de lucru: | 35-80 mm |
| Numărul de magneți: | nie |
| Aplicație: | do sworzni kulistych |
| Diametrul tijei: | 30 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
