SEPARATOR & ANCORA PENTRU SERVOMOTOR HIDRAULIC
-
592,02 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cursa pistonului cilindrului: | 16 mm |
| Diametrul actuatorului: | 39 mm |
| Distanța maxilarelor: | 80-180 mm |
| Forța de presiune: | 50 kN |
| Lungimea maxilarului: | 250 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de brațe: | 2 |
| Numărul de magneți: | 38-45 HRC |
| Domeniul de lucru al separatorului: | 75-105 mm |
| Finisaj de suprafață: | czerniona |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
