EXTRACT PENTRU ARTICULAȚII SFERICE, 20-60MM
-
51,10 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea cheii: | 19 mm |
| Lungime: | 100 mm |
| Material: | 40Cr |
| Material blat de lucru: | 20-60 mm |
| Numărul de magneți: | tak |
| Aplicație: | do sworzni kulistych |
| Diametrul tijei: | 20 mm |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
