PÂNZĂ FIERASTRĂU CIRCULAR PENTRU ALUMINIU D250 T100 D30
-
59,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 250 mm |
| Material pentru piesa de lucru: | węglik wolframu |
| Numărul de dinți: | 100 |
| Revoluții: | 5400 min⁻¹ |
| Tipul dintelui de tăiere: | naprzemienny trapezowo-prosty typ EA |
| Aplicație: | aluminium |
| Înălţime: | 3 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere: | 1.8 mm |
