PÂNZĂ FIERASTRĂU CIRCULAR PENTRU ALUMINIU D210 T72 D30
-
30,15 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 210 mm |
| Material pentru piesa de lucru: | węglik wolframu |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Revoluții: | 6500 min⁻¹ |
| Tipul dintelui de tăiere: | naprzemienny trapezowo-prosty typ EA |
| Aplicație: | aluminium |
| Înălţime: | 2.2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere: | 1.6 mm |
