DIFUZOR AROMATERAPIE 500ML, 12W, TELECOMANDĂ
-
114,88 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate rezervor de apă: | 500 ml |
| Curent nominal: | 650 mA |
| Funcții: | aromaterapia|lampka nocna |
| Iluminare de fundal: | 24 V d.c. |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Material: | ABS|PP |
| Numărul de culori: | 7 |
| Numărul de magneți: | 40-60 ml/h |
| Putere: | 12 W |
| Timpul de lucru: | 10 h |
| Tip: | RGB LED |
| Tipul muncii: | ultradźwięki |
| Tipuri de ceață: | niska|wysoka |
| Zona de lucru: | 50 m² |
| Conținutul trusei: | dyfuzor zapachu|miarka do wody|pilot |
| Culori de iluminare: | czerwony|niebieski|fioletowy|zielony|żółty|biały|cyjan |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 168x148 mm |
| Încărcător: | sieciowa 100-240V~ 50/60Hz |
| Masa: | 0.21 kg |
| Mod de operare: | przerywany (10 s)|ciągły |
| Oprire automată: | tak |
| Setarea orei (temporizator): | tak (1h, 3h, 6h, praca ciągła) |
| Temperatura apei: | 35 ˚C |
