CRIC HIDRAULIC 20T
-
526,97 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 20 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 241 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 521 mm |
| Lungimea firului: | 115 mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 165x161 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo|niklowana |
| Lățimea capului: | 60 mm |
| Lungimea pistonului: | 165 mm |
| Masa: | 11 kg |
