CRIC HIDRAULIC 10T
-
250,48 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 10 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 220 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 483 mm |
| Lungimea firului: | 115 mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 124x127.5 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo|niklowana |
| Lățimea capului: | 48 mm |
| Lungimea pistonului: | 148 mm |
| Masa: | 6.2 kg |
