COMPRESOR AUTO 120W, 35L/MIN
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiunea cilindrului: | 30 mm |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Lungimea cablului: | 3 m |
| Lungimea furtunului: | 1 m |
| Manometru: | tak |
| Numărul de magneți: | 35 l/min |
| Presiune maxima: | 1/10 MPa/bar |
| Putere: | 120 W |
| Conținutul trusei: | kompresor|wąż|uniwersalne końcówki do pompowania piłek, materacy itp. x3|worek ochronny |
| Mâner de transport: | tak |
| Masa: | 1.3 kg |
