CLEȘTE DE STRÂNGERE CU CLEMĂ TIP ''C''
-
23,02 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Fălci mobile: | tak |
| Lungime: | 280 mm |
| Mărimea: | 11" |
| Material: | stal węglowa |
| Material blat de lucru: | 0-70 mm |
| Tip de blocare: | europejski |
| Aplicație: | spawalnicze |
| Finisaj de suprafață: | niklowana |
| Tip: | C |
