CLEȘTE TĂIETOR 100MM, CRV
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul de tăiere în cupru: | 1.8 mm |
| Lungime: | 100 mm |
| Material de manevrare: | PVC |
| Material fălcilor: | 60CrV |
| Aplicație: | cięcie kabli |
| Diametrul de tăiere în oțel: | 1 mm |
| Duritatea brațelor: | 43-48 HRC |
| Duritatea lamei: | 56-62 HRC |
| Finisaj cap: | szlifowana |
| Finisaj maxilar: | czernione|polerowane |
