ADAPTOR TIP ''T'' CU MÂNER ROTATIV 1/2''
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime totală: | 310 mm |
| Mâner rotativ: | tak |
| Material: | CrV 6140 |
| Material de manevrare: | TPR|PP |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Diametrul tijei: | 10 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lungimea mânerului: | 200 mm |
| Tip: | T |
