ANTRENOR CARDANIC TIP ''T'', 1/2'', 180X450MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Comun: | tak |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime totală: | 450 mm |
| Mâner rotativ: | tak |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lungimea mânerului: | 180 mm |
| Tip: | T |
