CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 24MM
-
43,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 24 mm |
| Lungime capac drept: | 31.7 mm |
| Lungime totală: | 253 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 78.2 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 53.5 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 32.3 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 17 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 33.6 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
