CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 21MM
-
33,27 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 21 mm |
| Lungime capac drept: | 30.6 mm |
| Lungime totală: | 221 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 65 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 54 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 30.5 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 16 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 30.2 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
