CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 20MM
-
30,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 20 mm |
| Lungime capac drept: | 28.3 mm |
| Lungime totală: | 215 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 62.4 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 42.4 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 27 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 16 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 29.2 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
