CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 18MM
-
31,24 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 18 mm |
| Lungime capac drept: | 24.6 mm |
| Lungime totală: | 192 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 57.1 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 40.1 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 25.1 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 14 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 26 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
